100TL ve üzeri alışverişte kargo ÜCRETSİZ! (100 TL altı kargo 9,90TL.)

 • All products All products
 • İncir İncir
 • Kurutulmuş Patlıcan Kurutulmuş Patlıcan
 • Yumurta Yumurta
 • Zeytin Zeytin
 • Zeytinyağı Zeytinyağı
 • Zeytinyağlı Sabun Zeytinyağlı Sabun
0 out of 5

Taze Doğal Tavuk Yumurtası (30 Adet)

Üç dönüm yonca ekili çiftliğimizde serbestçe gezen köy tavuklarından aldığımız yumurtaları sizinle paylşıyoruz.

İndirim!
5 out of 5

Naturel Sızma Zeytinyağı 5lt

 465,00  445,00

Zeytinyağımızı hem salatalarda hem de yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat şuna dikkat etmelisiniz: Zeytinyağı yandığında faydalı özelliklerinin çoğunu kaybeder. O yüzden yemeklerinizi, zeytinyağını yemeğin üstünden dökerek pişirin. Yani soğanla zeytinyağını kavurmayın lütfen.

Antioksidan fazlalığı insan ömrüne pozitif katkı sağladığı saplanmıştır. O yüzden Aydın’ın insanı uzun ömürlüdür. Fakat antioksidan fazlalığı yağın aromasına biraz ağırlık katar. Yağın biraz kokulu olması antioksidan fazlalığındandır; bu da güzeldir aslında…

İndirim!
0 out of 5

Yeşil Kırma Zeytin (900 gr)

 40,00  35,90

İspanyol Manzalina türünden kostik kullanılmadan hazırlanır, özel salamura suyu içerisinde uzun süre diriliğini kaybetmez. Ev yapımıdır. Ağacından olgunlaşmadan koparılır; çekiçle kırılarak yapılır.

0 out of 5

Gemlik Siyah Kıvırcık Yağlı Sele Zeytin (1kg)

Elma sirkesi, kristal deniz tuzu ve mısırözü yağından başka hiçbir şey katılmadan hazırlanır. Kesinlikle siyah renk verici katkı maddeleri, kostik vs yoktur. Organik zeytin yemek istiyorum diyenler için…

İndirim!
0 out of 5

Yeşil Çizik Zeytin (900 gr)

 55,00  44,90

İspanyol Manzalina türünden kostik kullanılmadan hazırlanır, özel salamura suyu içerisinde uzun süre diriliğini kaybetmez. Ev yapımıdır. Rengi pembemsi olup durdukça yeşile çalar.

0 out of 5

Naturel Sızma Zeytinyağı 1lt Pet

Galvanize paslanmaz krom tankerlerde muhafaza edilen zeytinyağımız sipariş geldiğinde dolum yapılır. Çünkü zeytinyağının pette uzun süre bekletilmesi doğru değildir. Zeytinyağı asidik olduğundan pet ile tepkimeye girer.

İndirim!
0 out of 5

Naturel Sızma Zeytinyağı 2lt Pet

 250,00  225,00

Pet içerisinde size ulaşan bu yağı doğrudan güneş ışığından muhafaza ediniz. Mümkünse içini göstermeyen cam şişeye aktarınız ve uzun süre afiyetle kullanınız. Unutmayın; sıcak ortam zeytinyağına zarar vermez, doğrudan güneş ışığı zarar verir.

0 out of 5

Naturel Sızma Zeytinyağı 10lt

Fabrikada işlem görmüş yağ ile hakiki sızma zeytinyağı karıştırılarak elde edilen yağa riveria zeytinyağı denir. Fabrikada işlem gören yağ faydalı içeriğini de yitirmiş sayılır. Bu yüzden bu yağı biz satmıyoruz, evimizde kullanmıyoruz, tavsiye de etmiyoruz. Peki, bu yağ ne demek? Bu yağ; zeytinyağının koku, renk ve aromasını haricen ayarlayarak yani hafifleterek insanlara 5 liralık yağı 20 liraya satmaktır. Biz bu yağı satsa idik litresini 5 liradan satacaktık.

0 out of 5

Naturel Sızma Zeytinyağı 18lt

Zeytinyağının diğer yağlardan farkı ne peki. Zeytinyağı, yağlar arasında tek mekanik yollarla elde edilen yağdır. Yani hani limonu elime alıp sıkarım ya. Bununla limon suyu hazırladığımı varsayın. Elim yerine bir makine yardımı ile limonu sıksam limon suyu hazırlasam. İşte aynen bunun gibi zeytini kontinu sistem makinalarda sıkıp suyunun elde edilmesidir. Hiçbir işleme tabi tutulmaz zeytin sıkılırken. Hâlbuki mısırözü, ayçiçek gibi diğer yağlar haricen işlem yapılarak yağları elde edilebilir. O yüzden zeytinyağının hiçbir yan etkisi yoktur.

0 out of 5

Naturel sızma zeytinyağı 1lt cam

Zeytin ağaçlarında olgunlaşan zeytinler dallarından titizlikle toparlanıp bekletilmeden sıkıma gider. Hiçbir işlem görmeden sadece mekanik yollarla elde edilen zeytinyağları uygun koşullarda muhafaza edilir. Dibinde az miktarda posa birikmesinin nedeni filtre edilmemiş olmasıdır.

Kendi evimizde tüketmediğimiz veya kullanmadığımız ürünleri SATMIYORUZ

01
ÖNCE SAĞLIK

Satışını yaptığımız ürünleri, üretiminden size ulaştırıncaya kadar titizlikle takip ediyoruz. En ufak ticari bir kaygı gütmeden sağlığa yatırım yapıyoruz.

02
EKONOMİK ALIŞVERİŞ

Lüzumsuz ve gösterişli ambalaj yerine kaliteye ve hijyene yatırım yapıyoruz. Mağaza, depolama, lüks paketleme gibi masraflardan kaçınıp bunu müşteri lehine fiyatlara yansıtıyoruz.

Hakkımızda

Zeytinyağı Anadolu’muzun vazgeçilmez bir sağlık iksiridir. Hele ki halis, katıksız sızma zeytinyağına doyum olmaz. Aslına bakarsanız kokusu olması makbuldür zeytinyağının. Ne var ki riveria zeytinyağları ile halkımız zeytinyağının kokusunu kokusuz zanneder. Bu hatadır. Zeytinyağı, bildiğin zeytinyağı kokar. Nasıl ki gerçek taze sıkım portakal suyu halis muhlis portakal kokar; hem de altında azıcık tortusu birikir. Derler ya taze sıkılınca dibinde biriken tortu çok makbuldür aman ha onu da iç mutlaka. Aynen öyle de zeytinyağı sıkımdan hemen sonra filtre edilmeden bekletildiğinde dibinde azıcık tortu birikir. İşte bu dibinde tortunun birikmesi iyi bir şeydir yani… İşte biz de zeytinyağı ile yola başladık ve sizin teveccühlerinizle büyüyoruz.

 

HARMANDAR AİLESİ

03
İADE GARANTİSİ

Satın aldığınız ürünü beğenmediğiniz takdirde tartışmasız iade alıyor ve ücretini iade ediyoruz.

04
SINIRLI SATIŞ

Katkı maddeleri ile ömrü uzatılmış ürünler satmadığımızdan elimizde mevcut ürünler stoklarla sınırlıdır.

 • Abdülkerim Dinçel

  Zeytinyağım istediğim vakitte bana ulaştı. Emeği geçenlerden teşekkür ederim. İyi çalışmalar…

 • Abdülaziz Sezer

  Çok teşekkür ederim. Zeytinyağının tadına baktım, bayıldım doğrusu.

 • Abdullah DUMAN

  ( Serbest Meslek )

  Zeytinyağından 5.sipariş edişim. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.. Emeğinize sağlık